Warsztaty

Zapraszam na 4 dniowe warsztaty w Gwiezdnym Dolistowiu. Pokochaj swoją słowiańską naturę. Przygotowujemy się do lata i wzmacniamy naszą wewnętrzną energię odnajdując swą słowiańską moc. Będzie gimnastyka słowiańska, yoga w chustach, pyszne, zdrowe jedzenie i nauka żywiołów. Taniec ognia, wody i powietrza. Coś dla ciała, umysłu i ducha. Wspólne medytacje, uzdrawiające mantry słowiańskie. Oczywiście aby tradycji stało się zadość, będą ogniska i tańce przy nich, wicie wianków i puszczanie ich na rzece. W prezencie magiczna sesja zdjęciowa w białych sukniach.

ŠT, 7. 10. – 10. 10. 2021

WARSZTATY KREATYWNOŚCI DLA KOBIET

Z całego serca zapraszam na warsztaty kreatywności w Gwiezdnym Dolistowiu (Bieszczady). I edycja od czwartku do niedzieli. Zaproszenie dla kobiet. W ciągu tygodnia pojawi się dokładny program i cennik. Tymczasem umieszczam ulotkę na zachętę.

ŠT, 19. 5. 2022 – 22. 5. 2022

WIOSENNA ODNOWA. Warsztat dla Kobiet.

Zapraszam serdecznie na wiosenne warsztaty w Bieszczadach. Spotkanie w kręgu kobiet. Planowany jest taniec spontaniczny, yoga w chustach, malarstwo intuicyjne uruchamiające kreatywność i naszą wewnętrzną mądrość. Będzie zdrowe, pyszne, wegańskie jedzenie, zakwaterowanie w naszym Gwiezdnym Dolistowiu, sesja zdjęciowa i nie tylko. Szczegółowy program i cennik już wkrótce pojawi się tutaj.

Zapraszam na 4 dniowe warsztaty w Gwiezdnym Dolistowiu. Przygotowujemy się do lata i wzmacniamy naszą wewnętrzną energię odnajdując swą słowiańską moc. Będzie gimnastyka słowiańska, yoga w chustach, pyszne, zdrowe jedzenie i nauka żywiołów. Taniec ognia, wody i powietrza. Coś dla ciała, umysłu i ducha. Wspólne medytacje, uzdrawiające mantry słowiańskie. Oczywiście aby tradycji stało się zadość, będą ogniska i tańce przy nich, wicie wianków i puszczanie ich na rzece. W prezencie magiczna sesja zdjęciowa w białych sukniach. W ciągu tygodnia pojawi się ramowy program wydarzenia oraz cennik. Zapraszam z całego serca.

Program i cennik w przygotowaniu

Menu