To ja

Jestem twórcą swego życia.

Światu wystarczy, że Jestem, że Istnieję. Ja jednak póki co chcę i potrzebuję się rozwijać, uczyć, odbierać lekcje życia, tworzyć, budować, zmieniać swe życie i brać  za nie pełną odpowiedzialność. Kreuję swoje marzenia tworząc w drewnie. Komponuję wszystkie kolory tęczy, które rozmywam na malarskich płótnach. Dźwięki i zapachy natury są dla mnie inspiracją w kuchni i w mym domowym studio.  Słowa mego serca składam w swoje opowiadania, eseje i felietony. Kocham życie we wszystkich jego przejawach. Bieszczady, w których mieszkam są ziemią czystą, nieskażoną, z którą mam silne połączenie. Moje jej bose traktowanie pozwala mi na głęboką więź z Gają. Z miłości do niej, fotografuję za dnia i w nocy uwieczniając cuda natury. Dzięki żywiołom wody, ognia, powietrza, ziemi i ciemności, harmonizuję swoją istotę.

Pavol ukazał mi gwiazdy, mgławice i planety i dlatego towarzyszę mu od siedmiu lat w organizacji pokazów astronomicznych dla naszych gości, którzy przyjeżdżają nie tylko do naszego Dolistowia. Elementem, który mnie łączy ze Wszechświatem jest ciemność. Moją prywatną rolą jest odczarowywanie ciemności i ukazanie Wam, że jest ona piękna, mądra i terapeutyczna. Uważam, że każdy człowiek bez wyjątku stworzony jest do tego aby przejawiał się tutaj na Ziemi jako mistrz i twórca swego życia. Głęboko wierzę w to, że nasze ciała i umysły mają niezwykłą zdolność harmonizacji i samouzdrawiania. Moją prywatną ścieżką, która zaprowadziła mnie do uzdrowienia mego ciała i umysłu jest ścieżka Miłości. Proste Kocham. Z tej radości chcę się teraz z Wami podzielić moimi doświadczeniami i nauką tego życia. Kocham więc jestem.

Nie zawsze tak było

Zanim stałam się świadomą istotą, która kocha siebie i akceptuje świat taki, jakim jest, wiele wody upłynęło w rzekach. Cierpiałam, chorowałam i żyłam w związkach, które miały być na zawsze a rozsypywały się. Moje życie było pełne sprzeczności i bólu. Moment, w którym jestem dzisiaj nie wydarzył się nagle, ale był pięknym procesem mych wewnętrznych przemian, które trwają nadal i są mą ścieżką Miłości, rozpoznania Prawdy we mnie….

W momencie gdy uwierzyłam w swoją moc,

zaczęłam żyć pełnią życia. Większą część roku spędzam w Bieszczadach a zimą wyjeżdżamy wraz z mym ukochanym Pavlem za słońcem na Wyspy Kanaryjskie. Uwielbiam żyć w górach i na wyspach i oba style życia są dla mnie cudownym uzupełnieniem mojej istoty sprawiając, że czuję się kompletna i radosna.

Przestrzenie, gdzie możesz mnie spotkać

Gwiezdne Dolistowie

Prowadzę z Pavlem Durisem gospodarstwo astroturystyczne „Gwiezdne Dolistowie” w Dwerniku, w Bieszczadach.

Pokazy astronomiczne

Wraz z Pavlem organizujemy pokazy astronomiczne dla gości przyjeżdżających w Bieszczady. Przygotowujemy się do organizowana takich pokazów również na Wyspach Kanaryjskich.

Wyspy Kanaryjskie

Mieszkając w Bieszczadach, dużo wędrujemy po górach. Kocham Wschód dlatego z radością spędzamy czas w ukraińskich Gorganach i w Karpatach Słowackich choćby z tego powodu, że mój ukochany Pavol pochodzi właśnie ze Słowacji. Deficyt słońca sprowadza nas kilka razy do roku na południe, na Wyspy Kanaryjskie.

Instagram
YouTube
SoundCloud

Zapraszam z całego serca

na nagrywane przeze mnie medytacje, afirmacje i wizualizacje oraz ćwiczenia służące do harmonizacji czy też zwyczajnie dające ukojenie i przynoszące spokój. Dostępne są w formie mp3  (soundcloud.com)  oraz filmów (youtube). Ponadto nagrywam audycje (podcasty), które są przekazami mego serca. Te materiały dostępne są za darmo. Wypróbuj i oceń czy Ci odpowiada energia oraz treść tych informacji. Wkrótce nowe produkty pojawią się w moim sklepie internetowym.

Więcej w zakladce

Kocham więc Jestem