Reconnective healing

Pracuję z energią rekonektywną (oryginal The Reconnective Healing), która jest uzdrawiającą, harmonizującą energią. Nie lubię się nazywać uzdrowicielem (bo uzdrowicielem jest każdy bez wyjątku) ale czuję się hawajską alakai – czułą przewodniczką duchową, która czerpiąc ze swoich doświadczeń z radością dzieli się z innymi swoją ścieżką. Frekwencje, które odczuwam pracując z nimi i które mogę Ci przekazać, przepływają przeze mnie nie z pozycji mego ułomnego ego, ale ze Źródła. Ja jedynie otwieram drzwi do harmonizacji. Jestem przekaźnikiem tej pięknej energii, która sama w sobie jest inteligentna i mądra. Nic nie dzieje się bez Twojej suwerennej zgody i potrzeby. Sesje energetyczne realizuję na miejscu u siebie w Bieszczadach lub na odległość. Moja fizyczna obecność nie jest w ogóle konieczna. Energia ta harmonizuje na wielu poziomach istnienia, w ciele mentalnym, emocjonalnym, fizycznym wg priorytetów właściwych dla danej istoty. Działa poza czasem i przestrzenią.
 

Jestem  też otwarta na rozmowę i spotkanie z każdym, kto pragnie lepszego połączenia ze swoim sercem. Nie jest to terapia, ale spotkanie w ciszy, współczującej miłości i radości z bycia razem. Pomagam znaleźć przycisk aktywujący wewnętrzną mądrość, która prowadzi do życia w zdrowiu i obfitości. Wierzę bowiem, że każdy z nas ma moc samouzdrawiania i życia w duchowym i materialnym bogactwie.

Sesje  The Reconnective Healing prowadzimy razem z  mym partnerem Pavlem Durisem. Oboje jesteśmy  certyfikowanymi praktykami. Oto skany naszych dyplomów wydanych przez Erica Pearla z Kaliforni. Warsztaty miały miejsce w Pradze w 2019 roku.

 

Jeśli jesteś zainteresowany sesją rekonektywną ?