Moje motto życia

Kocham więc Jestem

„Czy Twoje myśli są ściśnięte sznurówkami konwenansów a Twe marzenia oddzielone od Gai sztuczną podeszwą? Jeśli tak, to zrzuć buty i chodź boso. Bosy umysł jest radosny, pełen spokoju i wolny”. Bosonoga Eyra

Oto ja BosoNoga Eyra

Mój dekalog życia

  • Kocham siebie i innych i dlatego Jestem. Istnieję.
  • Szanuję odmienność każdej istoty i akceptuję wszystkie takimi jakimi są.
  • Wierzę w ogromny, twórczy potencjał każdego człowieka. Dlatego traktuję siebie i każdego z osobna jak traktuje się Mistrza.
  • Celebruję życie kochając każdy jego przejaw.
  • Kocham świat i kosmos. Dzielę się z Wami swoją miłością poprzez fotografie przyrody, nocne zdjęcia, pisane i nagrywane przekazy serca, obrazy  i relacje z podróży.
  • Wierzę w to, że człowiek jest stworzony do życia w harmonii ze sobą, z innymi i przyrodą oraz, że ma ogromną moc samouzdrawiania.
  • Wiem, że życie, które stwarzam jest odbiciem moich myśli dlatego chcę rozdawać światu wyłącznie dobroć i miłość.
  • Czuję moc  stwarzania rzeczywistości i z przestrzeni boskości raduję się nieskończoną kreacją, tworzeniem sztuki w lekkości i radości a życia tkanego z  marzeń oraz z pasji. Jestem Twórcą Życia nie ofiarą bo tak wybrałam.
  • Jestem otwarta i gotowa na naukę i choć lubię odgrywane przeze mnie role Edyty, Marii, Bosonogiej czy Eyry, staram się nie przywiązywać zbytnio do nich, patrzeć na siebie z dystansem ale i z Czułością oraz Miłością należną boskim istotom.
  • Jako Alakai chcę służyć sobie i innym (pomagając odkryć swą wewnętrzną moc w boskości) jak najlepiej potrafię (sesje reconnection healing, medytacje, afirmacje, warsztaty w Dolistowiu, inspiracje na blogu).

Dostrzegam nieoczywistość i dlatego

doceniam, że tutaj jesteś i zechciałaś/ zechciałeś do mnie dołączyć. Ta strona jest tak samo nieoczywista i zmienna jak życie. Być może jednak znajdziesz tutaj to, czego szukasz bo ja to Ty, Ty to ja.

Więcej o mnie w zakładce

Kocham więc jestem.

A skoro jestem, to

Tworzę

Kreuję swoje marzenia tworząc w drewnie. Komponuję wszystkie kolory tęczy, które rozmywam na malarskich płótnach. Dźwięki i zapachy natury są dla mnie inspiracją w kuchni i w mym domowym studio…

Harmonizuję

Wierzę bowiem, że każdy z nas ma moc samouzdrawiania i życia w duchowym i materialnym bogactwie. Prowadzę również wraz z moim partnerem Pavlem Durisem sesje The Reconnective Healing…

Podróżuję

Mieszkając w Bieszczadach, dużo wędrujemy po górach. Kocham Wschód dlatego z radością spędzamy czas w ukraińskich Gorganach i w Karpatach Słowackich choćby z tego powodu, że …

Inni o mnie

Z cyklu „Podkarpackie Travel” Krótki film o ludziach z pasją

Z cyklu „Daleko od miasta” Domo+ Krótki film o ludziach z pasją

Magazyn Podróże „Bieszczady z Gwiazdami”

Instagram
YouTube
SoundCloud