Turkusowy ganek audiobook

Brak komentarzy
Zapraszam do wysłuchania opowieści o Turkusowym ganku – wersja audio dla tych, którzy nie lubią czytać.   Link do całego obszernego felietonu ilustrującego mój proces twórczy znajduje się tutaj :…

Turkusowy ganek audiobook

Zapraszam do wysłuchania opowieści o Turkusowym ganku – wersja audio dla tych, którzy nie lubią czytać.   Link do całego obszernego felietonu ilustrującego mój proces twórczy znajduje się tutaj :…

Turkusowe zasłonki

farbowanie tkanin, które wkrótce zawieszę na zewnątrz turkusowego ganku

Turkusowy ganek audiobook

Zapraszam do wysłuchania opowieści o Turkusowym ganku – wersja audio dla tych, którzy nie lubią czytać.   Link do całego obszernego felietonu ilustrującego mój proces twórczy znajduje się tutaj :…

Turkusowe zasłonki

farbowanie tkanin, które wkrótce zawieszę na zewnątrz turkusowego ganku

Turkusowy ganek audiobook

Zapraszam do wysłuchania opowieści o Turkusowym ganku – wersja audio dla tych, którzy nie lubią czytać.   Link do całego…

Turkusowe zasłonki

farbowanie tkanin, które wkrótce zawieszę na zewnątrz turkusowego ganku

Kupalnocka tuż tuż , dlatego wzięłam się do pracy aby przygotować kilka rzeczy i instalacji na nią  

Medycyna wibracyjna NOWA BACKUP

Medycyna wibracyjna NOWA BACKUP

Medycyna wibracyjna NOWA BACKUP

Medycyna wibracyjna NOWA BACKUP

Medycyna wibracyjna NOWA BACKUP

Medycyna wibracyjna NOWA BACKUP

Medycyna wibracyjna NOWA BACKUP

Medycyna wibracyjna NOWA BACKUP

Medycyna wibracyjna NOWA BACKUP

Medycyna wibracyjna NOWA BACKUP

Medycyna wibracyjna NOWA BACKUP

Medycyna wibracyjna NOWA BACKUP

Medycyna wibracyjna NOWA BACKUP

Medycyna wibracyjna NOWA BACKUP

Medycyna wibracyjna NOWA BACKUP

Medycyna wibracyjna NOWA BACKUP

Medycyna wibracyjna NOWA BACKUP

Medycyna wibracyjna NOWA BACKUP

Tworzę ogrody
Yoga
Medycyna wibracyjna NOWA BACKUP
Medycyna wibracyjna NOWA
Zdjęcia makro
Przyroda dzienna
Ajurweda
Harmonia dźwięków
Zakochana w Polsce
Taniec spontaniczny

Pierwszy raz spotkałam się z yogą kundalini podczas warsztatów, które prowadziłaś na Podkarpaciu. Było to dla mnie silne przeżycie. Dziękuję, że mogłam ćwiczyć na łące podczas zachodu słońca. Krija dla 10 ciał i medytacja wpłynęły na mnie kojąco i choć dookoła brzmiała muzyka i gwar festiwalu, byłam całkowicie skupiona na odczuciach własnych, tych płynących z ciała. To było dobre doświadczenie.

Kasia, 9 lat

Podobało mi się, że podczas festiwalu poradziłaś sobie z hałasem na zewnątrz i udało Ci się nas pokierować tak abyśmy byli skupieni na ćwiczeniach. Sam pracuję trochę z czakrami ale perspektywa kundalini jest dla mnie raczej nowa. Moja córka była zachwycona Twoją energią i sposobem w jaki prowadziłaś zajęcia. Było dużo radości ale również wewnętrznego spokoju. Chętnie wrócimy.

Magda, 30 lat

Same zajęcia yogi miło mnie zaskoczyły. Nie znałam wcześniej yogi kundalini. Natomiast relaksacja i medytacja na zakończenie zajęć przeniosły mnie do niezwykłej przestrzeni. Trudno to opisać słowami, ale czułam niesamowity spokój, który nadal ze mną jest. Mam nadzieję, że zabiorę go ze sobą do domu.

Błażej, 50 lat

Pierwszy raz spotkałam się z yogą kundalini podczas warsztatów, które prowadziłaś na Podkarpaciu. Było to dla mnie silne przeżycie. Dziękuję, że mogłam ćwiczyć na łące podczas zachodu słońca. Krija dla 10 ciał i medytacja wpłynęły na mnie kojąco i choć dookoła brzmiała muzyka i gwar festiwalu, byłam całkowicie skupiona na odczuciach własnych, tych płynących z ciała. To było dobre doświadczenie.

Kasia, 9 lat

Podobało mi się, że podczas festiwalu poradziłaś sobie z hałasem na zewnątrz i udało Ci się nas pokierować tak abyśmy byli skupieni na ćwiczeniach. Sam pracuję trochę z czakrami ale perspektywa kundalini jest dla mnie raczej nowa. Moja córka była zachwycona Twoją energią i sposobem w jaki prowadziłaś zajęcia. Było dużo radości ale również wewnętrznego spokoju. Chętnie wrócimy.

Magda, 30 lat

Same zajęcia yogi miło mnie zaskoczyły. Nie znałam wcześniej yogi kundalini. Natomiast relaksacja i medytacja na zakończenie zajęć przeniosły mnie do niezwykłej przestrzeni. Trudno to opisać słowami, ale czułam niesamowity spokój, który nadal ze mną jest. Mam nadzieję, że zabiorę go ze sobą do domu.

Błażej, 50 lat

Pierwszy raz spotkałam się z yogą kundalini podczas warsztatów, które prowadziłaś na Podkarpaciu. Było to dla mnie silne przeżycie. Dziękuję, że mogłam ćwiczyć na łące podczas zachodu słońca. Krija dla 10 ciał i medytacja wpłynęły na mnie kojąco i choć dookoła brzmiała muzyka i gwar festiwalu, byłam całkowicie skupiona na odczuciach własnych, tych płynących z ciała. To było dobre doświadczenie.

Kasia, 9 lat

Podobało mi się, że podczas festiwalu poradziłaś sobie z hałasem na zewnątrz i udało Ci się nas pokierować tak abyśmy byli skupieni na ćwiczeniach. Sam pracuję trochę z czakrami ale perspektywa kundalini jest dla mnie raczej nowa. Moja córka była zachwycona Twoją energią i sposobem w jaki prowadziłaś zajęcia. Było dużo radości ale również wewnętrznego spokoju. Chętnie wrócimy.

Magda, 30 lat

Same zajęcia yogi miło mnie zaskoczyły. Nie znałam wcześniej yogi kundalini. Natomiast relaksacja i medytacja na zakończenie zajęć przeniosły mnie do niezwykłej przestrzeni. Trudno to opisać słowami, ale czułam niesamowity spokój, który nadal ze mną jest. Mam nadzieję, że zabiorę go ze sobą do domu.

Błażej, 50 lat

Pierwszy raz spotkałam się z yogą kundalini podczas warsztatów, które prowadziłaś na Podkarpaciu. Było to dla mnie silne przeżycie. Dziękuję, że mogłam ćwiczyć na łące podczas zachodu słońca. Krija dla 10 ciał i medytacja wpłynęły na mnie kojąco i choć dookoła brzmiała muzyka i gwar festiwalu, byłam całkowicie skupiona na odczuciach własnych, tych płynących z ciała. To było dobre doświadczenie.

Kasia, 9 lat

Podobało mi się, że podczas festiwalu poradziłaś sobie z hałasem na zewnątrz i udało Ci się nas pokierować tak abyśmy byli skupieni na ćwiczeniach. Sam pracuję trochę z czakrami ale perspektywa kundalini jest dla mnie raczej nowa. Moja córka była zachwycona Twoją energią i sposobem w jaki prowadziłaś zajęcia. Było dużo radości ale również wewnętrznego spokoju. Chętnie wrócimy.

Magda, 30 lat

Same zajęcia yogi miło mnie zaskoczyły. Nie znałam wcześniej yogi kundalini. Natomiast relaksacja i medytacja na zakończenie zajęć przeniosły mnie do niezwykłej przestrzeni. Trudno to opisać słowami, ale czułam niesamowity spokój, który nadal ze mną jest. Mam nadzieję, że zabiorę go ze sobą do domu.

Błażej, 50 lat

Pierwszy raz spotkałam się z yogą kundalini podczas warsztatów, które prowadziłaś na Podkarpaciu. Było to dla mnie silne przeżycie. Dziękuję, że mogłam ćwiczyć na łące podczas zachodu słońca. Krija dla 10 ciał i medytacja wpłynęły na mnie kojąco i choć dookoła brzmiała muzyka i gwar festiwalu, byłam całkowicie skupiona na odczuciach własnych, tych płynących z ciała. To było dobre doświadczenie.

Kasia, 9 lat

Podobało mi się, że podczas festiwalu poradziłaś sobie z hałasem na zewnątrz i udało Ci się nas pokierować tak abyśmy byli skupieni na ćwiczeniach. Sam pracuję trochę z czakrami ale perspektywa kundalini jest dla mnie raczej nowa. Moja córka była zachwycona Twoją energią i sposobem w jaki prowadziłaś zajęcia. Było dużo radości ale również wewnętrznego spokoju. Chętnie wrócimy.

Magda, 30 lat

Same zajęcia yogi miło mnie zaskoczyły. Nie znałam wcześniej yogi kundalini. Natomiast relaksacja i medytacja na zakończenie zajęć przeniosły mnie do niezwykłej przestrzeni. Trudno to opisać słowami, ale czułam niesamowity spokój, który nadal ze mną jest. Mam nadzieję, że zabiorę go ze sobą do domu.

Błażej, 50 lat

Pierwszy raz spotkałam się z yogą kundalini podczas warsztatów, które prowadziłaś na Podkarpaciu. Było to dla mnie silne przeżycie. Dziękuję, że mogłam ćwiczyć na łące podczas zachodu słońca. Krija dla 10 ciał i medytacja wpłynęły na mnie kojąco i choć dookoła brzmiała muzyka i gwar festiwalu, byłam całkowicie skupiona na odczuciach własnych, tych płynących z ciała. To było dobre doświadczenie.

Kasia, 9 lat

Podobało mi się, że podczas festiwalu poradziłaś sobie z hałasem na zewnątrz i udało Ci się nas pokierować tak abyśmy byli skupieni na ćwiczeniach. Sam pracuję trochę z czakrami ale perspektywa kundalini jest dla mnie raczej nowa. Moja córka była zachwycona Twoją energią i sposobem w jaki prowadziłaś zajęcia. Było dużo radości ale również wewnętrznego spokoju. Chętnie wrócimy.

Magda, 30 lat

Same zajęcia yogi miło mnie zaskoczyły. Nie znałam wcześniej yogi kundalini. Natomiast relaksacja i medytacja na zakończenie zajęć przeniosły mnie do niezwykłej przestrzeni. Trudno to opisać słowami, ale czułam niesamowity spokój, który nadal ze mną jest. Mam nadzieję, że zabiorę go ze sobą do domu.

Błażej, 50 lat