BON PODARUNKOWY na Gimnastykę słowiańską (4 zajęcia)

Blog|Filozfia wiejskiej gospodyni domowej|Gimnastyka słowiańska
WAKACYJNE PREZENTY DLA KOBIET. BON O WARTOŚCI 140 ZŁ. NA ZAJĘCIA TRADYCYJNEJ GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ. Zapraszam.
Z energii elfów, chochlików, z krainy starogreckich hamadriad (czy driadów? – poprawcie mnie proszę językoznawcy, będę wdzięczna) przenoszę się dziś na nieco bardziej przyziemny grunt ale i bardzo ważny. Skoro w ciałach fizycznych po tej planecie sobie wędrujemy, to warto o naszą świątynię ducha zadbać. Jeśli ktoś z Was nie wierzy w duszę, ducha i w nic co transcendentne, to może tym bardziej przekona Was oferta zadbania o ciało:-) .
Zatem w załączeniu bon prezentowy, który możesz podarować swojej koleżance, przyjaciółce, żonie, siostrze, mamie, córce czy jakiejkolwiek bliskiej Ci kobiecie. Na razie aktywna wersja elektroniczna. Na początku tygodnia pojawią się pięknie wydrukowane wersje papierowe jako gotowy prezent do wręczenia ze spersonalizowaną kopertą.
To bon o wartości 140 zl. odpowiadający 4 zajęciom z gimnastyki słowiańskiej (cena na rok 2023). Wykorzystać go można do końca roku. Istnieje możliwość przedłużenia ważności bonu (po wcześniejszym ustaleniu cennika na kolejny rok). Co zrobić aby zakupić taki prezent?
1. Skontaktuj się ze mną eyra@bosonoga.pl
2. Zrealizuj przelew na podane przeze mnie konto bankowe. Otrzymujesz paragon lub fakturę VAT (23%)
3. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz e-mailem pdf lub jpg bonu podarunkowego z unikalnym numerem. Istnieje możliwość personalizacji zamówienia (imię i/lub dedykacja od darczyńcy)
4. Osoba obdarowana wg informacji na voucherze sprawdza grafik zajęć na mojej stronie (zajęcia w Bieszczadach lub online) i rezerwuje udział w zajęciach. Zajęcia trwają godzinę +15 min relaksacji.
Do zobaczenia w Bieszczadach
BosoNoga.

Udostępnij artykuł na:

Poprzedni wpis
Leśne elfy i chochliki…
Następny wpis
Mój lot orła w stronę ciszy